wyłącz emocje, włącz zyski
Informacje o mnie
Mikołaj Rylski

Przygodę z inwestowaniem rozpocząłem w wieku 19 lat, kiedy to w dość łatwy i szybki sposób zarobiłem swoje pierwsze pieniądze na rynku walutowym FOREX. Od tamtej chwili, dzielą mnie nie tylko długie lata, ale i niezwykle cenne wnioski. Zaraz po tym jak popełniłem już niemal wszystkie możliwe błędy, przyszła pokora i czas na naukę.

Zainwestowałem w swoją wiedzę i dziś jestem jedną z niewielu osób na świecie, która może poszczycić się mianem bezpośredniego ucznia Roberta Minera – zdobywcy pierwszego miejsca na Mistrzostwach Świata w Inwestowaniu na Giełdzie „Robbins World Cup Championships of Futures Trading”. W analizie technicznej wyspecjalizowałem się w teorii fal i fraktalności rynku oraz przystąpiłem do Światowego Stowarzyszenia Fal Elliot'a - Elliot Wave International.

Swoje doświadczenia spisałem w książce zatytułowanej "Jak zbudować finansowe imperium? - 40 zasad skutecznego inwestora"). Staram się systematycznie publikować artykuły na tematy związane z inwestowaniem, gdyż wiem jak ważna jest edukacja i szeroki dostęp do wiedzy.

Ostatnio swoje zainteresowania i działania biznesowe kieruję w stronę PSYCHOLOGII INWESTOWANIA opracowując innowacyjne kompleksowe szkolenie mające wesprzeć inwestorów w ich działaniach i zyskach.

Prowadzę firmę szkoleniową FX MASTERS specjalizującą się w tematyce inwestowania oraz inteligencji finansowej.

Publikuję regularnie cenne wskazówki z zakresu finansów w formie newslettera dla zainteresowanych tutaj  - Polecam

Więcej informacji o mojej osobie i aktualności znajdziesz na mojej stronie domowej.Najnowsze komentarze
 
2013-12-22 01:08
sw-elzbieta.com do wpisu:
Mamooo...rynek mnie skrzywdził!
pozdrowienia :)
 
2011-05-21 19:28
biznesrealny do wpisu:
Inwestując baw się, nie pracuj...
Ja podobnie, taki już typ ze mnie.
 
2011-05-14 06:00
fundusze. do wpisu:
Witaj Inwestorze własnej wiedzy!
Motywacja jest bardzo ważna, o ile nie najważniejsza.
 Kategorie BlogaUlubione blogi
 
 Archiwum Bloga
 
Rok 2009
 
Rok 2008